Jaroměřice-Městečko Trnávka 7:0 (2:0)

Na první jarní zápas k nám přijel vítěz podzimní části ,,naší" skupiny TJ sokol Městečko Trnávka. Musím dodat,že ze dvou šestičlenných skupin postupovali první 3 a tito si to na jaře rozdají o celkového vítěze. Kromě Jaroměřic a Trnávky postoupila ještě Březová nad Svitavou a z druhé skupiny pak Bystré, Cerekvice a Borová. Ale zpět k zápasu. Hosté přijeli jen s 8 hráči. Při počtu 7 + 1  tak neměli nikoho na střídání, což se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor utkání. Naši od první minuty lépe kombinovali a Trnávku jasně přehrávali. Hosté se spíše jen bránili a sporadicky vyráželi do útoku. Zhruba v 8 min. po obléhávání hostující brány faulovali obránci našeho Martina Valáška a následoval pokutový kop. K němu se postavil Robin Matocha, ovšem jeho střelu k tyči vyrazil trnavský brankář před sebe a před našimi dorážejícími hráč
i obránci míč odkopli. Asi ve 14 min. po centru Robina krásně hlavičkoval Andrej Martinkových, bohužel jen do břevna. Po dalších dvou minutách už to tam konečně spadlo. Vojta Lexman unikl po levé straně a předložil míč před bránu Martinovi Valáškovi, který tak zaznamenal náš první jarní gol. Do poločasu se ještě trefil po centru Martina Pepa Valenta a šlo se do kabin za stavu 2 : 0 pro nás. Ve druhém dějství už hostům došly síly a tak se hrálo převážně na jejich polovině. Po dvou golech Vojty Lexmana už trnavští rezignovali. Naši si s chutí zastříleli a branky přidali ještě Robin Matocha a dvě Pepa Valenta. Na závěr musím vyzdvihnout výkon trnavského brankáře, který ikdyž dostal sedm golů, spoustu toho ještě chytil,či vyrazil.

BRANKY: 16. Martin Valášek , 30., 59. a 68. Pepa Valenta, 43. a 45. Vojta Lexman, 55. Robin Matocha.                                                                 SESTAVA: Nečas Dan - Sekyra Radek, Borýsek Dominik - Lexman Vojta, Valenta Pepa, Matocha Robin, Martinkových Andrej - Valášek Martin. ( Somol Jiří, Slouka Dan, Lajšner Tomáš ).  Trenér: Valášek David

Měst.Trnávka-Jaroměřice 1:3 (1:2)

Zápas očima trenéra Davida Valáška:

K prvnímu týmu tabulky jsme jeli s vědomím,že už ho sice nemůžeme předstihnout,ale můžeme se s ním rovnat, či ho dokonce předčit.Oproti minulému zápasu jsme tentokrát byli v plné síle a na naší hře to bylo poznat.První poločas byl herně v naší režii, klukům se dařily přihrávky,bojovali a nepustili soupeře téměř k ničemu.Vyústěním podařeného výkonu byla pěkná akce našich hráčů zakončená střelou našeho kapitána Andreje Martinkových.Psala se 20 minuta a Jaroměřice šly do vedení.Po dalších asi deseti minutách faulovali domácí obránci našeho hráče Robina Matochu v pokutovém území a nařízenou penaltu proměnil bezpečně Jirka Šedina a bylo to 2:0.Do konce poločasu jsme měli ještě další šance, bohužel bez efektu.V nastavení prvního poločasu se domácím povedla akce, ze které nastřelili ruku našeho obránce a rozhodčí písknul penaltu.Tu trnavští proměnil
 a šlo se do kabin za stavu 2:1 pro nás.Druhý poločas začal opatrně z obou stran.Naši se snažili kontrolovat hru a u Trnávky bylo patrné,že se nehodlají smířit s porážkou,ale zároveň si nemůžou dovolit už inkasovat.Postupem času domácí více otevírali svou obranu a jaroměřičtí chodili do brejků.Z jednoho takového protiútoku se narodil náš třetí a rozhodující gol, který zaznamenal po solu z vlastní poloviny znovu náš kapitán Andrej Martinkových.Do konce zápasu se už nic podstatného nestalo a tak si naši kluci vybojovali velmi cenné 3 body u lídra tabulky.
V konečné tabulce po podzimní části jsme zaostali o 2 body za Trnávkou a skončili jsme na druhém místě. Je jen škoda dvou domácích utkání s Jevíčkem (tam se nám vůbec nedařilo) a minulém utkání s Opatovem ( hodně hráčů nemocných).Mohli jsme být na tom ještě lépe!

Sestava:Lexman V.- Sekyra R., Borýsek D.,-  Matocha R.,Šedina J.,Martinkových A.,Slouka D.,- Valášek M.  (Somol J.,Nečas D.,Kyncl D.,Kyncl J.)

Hradec nad Svitavou-Jaroměřice 2:4 (1:1)

Po nepříliš atraktivním,ale bojovném výkonu jsme dovezli velmi důležité body z venkovního hřiště.Bez dvou hráčů základní sestavy se naše vítězství nerodilo lehce.Sice už ve 2. min. jsme šli díky střele  z hranice šestnáctky Andreje Martinkových do brzkého vedení, ale to bylo z naší strany na dlouho vše. Domácí sice nebyli fotbalovější, ale jejich malé a poněkud hrbolaté hřiště bylo jejich výhodou.Ve 22 min. byl faulován  ve vápně domácích náš hráč Robin Matocha a sám faulovaný Robin pak zahrával pokutový kop.Bohužel nedal a staré pořekadlo nedáš-dostaneš se tentokrát vyplnilo.Asi 3 minuty po penaltě zahrávali domácí roh a do odraženého míče se opřel obránce Hradce a s velkým přispěním našeho brankáře vyrovnal.Ve druhém poločase to byl spíš boj o každý balon a bylo jasné,že budou rozhodovat maličkosti. Ve 45 min. prošel Jirka Šedina mezi obránci a se štěstím od tyče skoroval. Jenže o deset minut později kopali domácí další roh a naši si dali hlavou vlastní gol a bylo to 2:2.Deset minut před koncem se štěstí přiklonilo opět k nám,když po přihrávce před domácí bránu Martin Valášek netrefil skluzem ideálně míč, ale ten i přesto skončil v síti a do třetice jsme vedli.Po chvíli přidal krásný gol z dálky střelec první branky Andrej Martinkových a definitivně rozhodl,že si odvezeme z Hradce 3 body.

Sestava:Nečas D.- Borýsek D.,Martinkových A. - Matocha R.,Šedina J.,Lexman V.,Slouka D. - Valášek M. (Lajšner T.,Kyncl D.)

Jaroměřice-Březová n/S 6:2 (2:2)

Třetí domácí zápas po sobě nezačal pro naše kluky příliš dobře. Od prvních minut byli hosté aktivnější,lépe si nahrávali a vytěžili z toho dvoubrankové vedení.Jaroměřičtí se ale nevzdávali,bojovali dál,hra se postupně vyrovnávala a výsledkem byl ve 28 min.kontaktní gol Martina Valáška.Ve 32 min. Pepa Valenta pěknou přízemní střelou vyrovnal a uzavřel skore poločasu na 2:2.Po změně stran se hned ve 38 min. prosadil hlavou po rohovém kopu Radek Sekyra a naši poprvé vedli. V 55 min. vybojoval balon na obráncích Pepa Valenta a zvýšil na 4:2. Od té chvíle hosté rezignovali a domácí přidali ještě dvě branky.Nejdříve Dan Slouka z rohu a po něm v poslední minutě střelou z dálky Jirka Šedina.Stínem zápasu bylo zranění našeho brankáře Dana Nečase, který by měl být ale už v pořádku.Zápas dochytal bez inkasované branky Vojta Lexman.

Sestava:Nečas D. - Sekyra R.,Borýsek D. - Šedina J. Valenta J.,Lexman V. - Martinkových A.,Slouka D. ( Valášek M.,Matocha R.,Lajšner T.,Kyncl D.,Kyncl J.)

Jaroměřice-Jevíčko 1:2 (1:0)

Derby mezi Jaroměřicemi a Jevíčkem byl především zápas dvou rozdílných poločasů.V tom prvním byli jasně lepší domací a soupeře prakticky do ničeho nepustili. Převahu stvrdili v 31.min. brankou, kdy unikajícího Vojtu Lexmana hostující obránce zezadu fauloval a z pokutového kopu Jirka Šedina nedal jevíčskému brankáři žádnou šanci. Po změně stran se hned ve 37min. trefil z přímého kopu na hranici šestnácky asi nejlepší hráč hostí Vrbický a vyrovnal.Od té chvíle převzali otěže zápasu hosté,byli u všeho dříve a domácí se spíše jen bránili.Postupně časem se hra opět vyrovnala a šance byly na obou stranách.Tu rozhodující proměnili hosté asi dvě minuty před koncem tvrdou střelou z dálky.Zápasu by více slušela remíza,nicméně soupeř byl štastnější a bral 3 body.

Sestava:Nečas-Sekyra,Borýsek- Matocha,Šedina,Martinkových,Lexman-Valášek (Somol,Lajšner,Kyncl David,Slouka).Trenér:David Valášek

Branka domácích:Šedina (PK)

Jaroměřice-Městečko Trnávka 1:1

Od začátku jsme měli převahu, která vyústila v 11.min. brankou,kterou po pěkné akci vstřelil Vojta Lexman.Postupně se hra vyrovnala ikdyž na střely i vyložené šance jsme měli stále navrch.V 26.min. se po brejku  podařilo se štěstím hostům z dorážky vyrovnat.Ve druhém poločase se hrálo převážně na jednu bránu a i přes několik vyložených šancí se domácím nepodařilo skorovat.Hosté většinou jen bránili a sporadicky vyráželi do brejků.Paradoxně nakonec mohli brát 3 body hosté,když asi 5 min. před koncem z přímého kopu trefili břevno.Domácím se i přes mohutný závěrečný tlak nepodařilo dosáhnout vítězné branky a tak si mužstva body rozdělily. Jaroměřičtí zůstávají první a Trnávka je o bod druhá.I tak patří klukům
velký dík za bojovnost a doufejme,že ve druhé polovině podzimu svůj náskok navýšíme nebo alespoň udržíme.

Sestava:Nečas-Sekyra,Borýsek- Matocha,Šedina,Martinkových,Lexman-Valášek (Somol,Lajšner,Kyncl David,Kyncl Jakub,Slouka).Trenér:David Valášek

Jaroměřice-Opatov 8:1

Ve čtvrtém kole naši žáci jeli k mistrovskému utkání na hřiště Opatova, kterého suvěréně převálcovali výsledkem 8:1

Sestava:Nečas-Borýsek,Martínkových,Sekyra-Valenta,Matocha,Slouka-Lexman (Kyncl Jakub,Kyncl David,Lajšner,Somol)

=================================

Sezona 2013-2014

Hrajeme okresní přebor 7 + 1

Čistá - Jaroměřice 0 - 18 (0-9)

Žáci si v okresním přeboru 7 + 1 s chutí zastříleli a i když nedali 2 x penaltu a šetřili největší opory, s přehledem vyhráli. Branky: Štěpán Mackerle 6 x, Pepa Dračka 4x, Pepa Valenta 2x, Robin Matocha 2x, Martin Valášek, Dominik Borýsek, Honza Lexmaul a Radek Sekyra po jedné brance.

Jaroměřice – Opatov 1 – 0 (0 – 0) žáci 7 + 1.

Branka vlastní (Kolomazník), po prudkém rohu Pepu Dračku.

Somol –Lexmanl, Sekyra, Dračka, Lexmaul, Valášek, Matocha, Borýsek.

Vyrovnané utkání s několika dobrými šancemi na obou stranách vyhráli šťastnější domácí, jejichž sestava byla ale značně ovlivněna podzimní poutí

Jevíčko - Jaroměřice 3 - 1 (3 - 0) - žáci 7 +1

Žáci sezona 2012 – 2013 – jarní část očima trenéra.

První zápas (11. kolo) odložen na čtvrtek 18. 4. pro nepřízeň počasí. Žáci zajížděli do Starého Města. Po bojovném výkonu zasloužené vítězství.  Staré Město – Jaroměřice 0:2 (Sekyra, Mackerle).

12. kolo jara jsme přivítali na domácím hřišti Sebranice. V tomhle zápase dominovala ofenzíva nad defenzívou a po přestřelce, kde exceloval Peter Mooz, šťastnější konec pro domácí  5:4 (Mooz 4x, Dračka).

13. kolo naši žáci odpočívali.

Ve 14. Kole jsme přivítali na našem hřišti nedaleké soupeře z Jevíčka. Hosté přijeli s osmi hráči a již před začátkem zápasu a formě domácích, nebylo v ceku pochyb o vítězi. Jaroměřice – Jevíčko 10:0 (Koutník 4x, Dračka 2x, Hrazdira 2x, Valenta, Mooz).

Žáci Jaroměřic skončili po základní části okresního přeboru suverénně na prvním místě. Poté byl tento okresní přebor rozdělen na dvě skupiny podle počtu bodů. Ve skupině A k našim borcům přibyli další tři soupeři s nejvíce získanými body v základní části. Tato skupina se začínala znovu od nula bodů.

V neděli 12. 5. jsme sehráli ve finálové skupině zahajovací zápas se soupeřem Chornice-M. Trnávka. Soupeř hrál vždy důrazný fotbal, který i tentokrát předvedl. Naši hráči si však svým technickým fotbalem vynutili na soupeřovu bránu tlak a zaslouženě zvítězili. Jaroměřice – Chornice-M. Trnávka 5:2 (Dračka 3x, Mooz, Mackerle).

O týden později 19. 5. jsme přivítali Sebranice. Tento zápas s mírnější převahou na naší straně skončil remízou (nakonec naše jediná bodová ztráta ve finále), když domácí žáci selhali v koncovce. Jaroměřice – Sebranice 1:1 (hosté vlastní).

V sobotu 25. 5.  Zajížděli žáci Jaroměřic do Starého Města. Naši kluci měli co napravovat z předešlého zápasu. Pustili se do soupeře s odhodláním a vervou.  Po skončení zápasu byl výsledek pro hosty vítězný. Staré Město – Jaroměřice 1:4 (Mooz 2x, Valenta, Mackerle).

Další kolo neděle 2. 6. Jaroměřice hostovaly na hřišti v Chornicích-M. Trnávka. Na mokrém těžkém terénu nastoupili domácí v devíti lidech odhodláni uhrát remízu. Hosté Jaroměřic dobývali přes obranný val domácí bránu v první půli marně. V druhé půli přidali hosté více na přesnosti a v polovině druhé půle rozhodla pětiminutovka, kdy jsme vsítili dva góly. Chronice-M. Trnávka – Jaroměřice 0:2 (Koutník, Peňáz).

V neděli 9. 6. cestovali žáci k zápasu do Sebranic, který mohl rozhodnout už o okresním přeborníkovi, kolo před koncem.  Naši chlapci si byli vědomi důležitosti zápasu i síly domácích. Bojovným a herně výborným výkonem převrátili misky vah ke konci vyrovnané první půle na svoji stranu. V druhé půli byli naši hráči již uvolněnější a přidali soupeři další tři branky. O okresním přeborníkovi nebylo již v tuto chvíli pochyb. Byť byli kluci po zápase unaveni, tak byli zároveň šťastní z toho, co dokázali. Sebranice – Jaroměřice 0:4 (Dračka 2x, Mackerle 2x).

Den s velkým „D“ nastal v sobotu 15. 6., kdy naši již přeborníci přivítali na domácím hřišti Staré Město. Chlapci s pocitem vítězů nechtěli však dopustit před svými rodiči a diváky nějaké překvapení a za téměř tropického počasí dokázali, že hrát fotbal umějí. Jaroměřice – Staré Město 5:0 (Mackerle 2x, Dračka, Peňáz, Hrazdira). Nejhezčí odměnou jim bylo předání poháru a triček s okresními přeborníky.

Na závěr bych chtěl poděkovat žákům za tělovýchovnou jednotu Jaroměřice za vzornou reprezentaci oddílu. Za jejich vůli, odhodlání a houževnatost stát se okresními přeborníky. Dále bych chtěl chlapcům popřát do budoucna mnoho úspěchů jak v pokračování sportovních aktivit, tak v osobním životě. Poděkování patří fotbalovému výboru a všem, kdo se zapojili do práce kolem našich dětí, za vytvořené podmínky, ve kterých mohli chlapci dosáhnout  tohoto úspěchu.

Dík patří také rodičům dětí, kteří se podíleli aktivně ve výpomoci; nebo již jako diváci. Obzvlášť bych chtěl poděkovat p. Dračkovi, který pomáhal vést žáčky a stát mi vždy po boku.

Ještě jednou díky všem. Pepa Valenta

Žáci - Jaroměřice – Staré Město: 5 – 0 (Mackerle 2 x, Peňáz, Hrazdíra, Dračka)

Žáci s přehledem potvrdili letošní primát v okresním přeboru svojí kategorie a nepřipustili žádnou zápletku. Pro slušnou návštěvu diváků předváděli spoustu hezkých kombinací s balony do prostoru a opravdu byla radost se na ně koukat. Titul je určitě ve správných rukou a nezbývá, než si přát, aby u fotbalu vydrželi i v starších kategoriích a dařilo se jim podobně.

Žáci jsou okresním přeborníky, vyhráli v Sebranicích 4 - 0 a už je nemůže nikdo překonat. Gratulujeme!!

E1B0401 Chornice/M.Trnávka Jaroměřice 0:2
Branky: Koutník Tomáš, Peňáz Dušan; Rozhodčí: Petružálek Ilja

Staré Město - Jaroměřice: 1 - 4

Jaroměřice - Sebranice 1 - 1 (1 - 0 )žáci

Smolné utkání, kdy naši velkou převahu nezužitkovali ve výraznější vedení a soupeř trochu náhodnou brankou ze střední vzdálenosti získal v Jarkách cenný bod.

Chornice, Městečko Trnávka x Jaroměřice 0 - 2 Koutník a Peňáz

Žáci vstoupili do finálové skupiny jasnou výhrou nad druhým v tabulce-M. Trnávkou/Chornicemi 5 - 2

E1A1401 Jaroměřice Jevíčko 10:0
Branky: Koutník Tomáš 4, Hrazdíra René 2, Dračka Josef 2, Valenta Josef, Mooz Petr

Žáci zvládli přestřelku se Sebranicemi a po polačase 1 - 2 vyhráli 5 - 4.

Nejvíce se zasloužil Petr MOOZ, který dal 4 branky, jednou skoroval Pepa Dračka.

Jinak...obrana měla slabší den a dostali jsme nazvykle mnoho branek (stejně, jako za celou dosavadní sezonu!!!). Na začátku druhé půle jsme už prohrávali 1 - 3, podařilo se otočit na 4 - 3, hosté vyrovnali, ale Petr je 5 min před koncem dorazil. Tak jsme v čele tabulky o 3 body před Chrnicemi/M. Trnávkou. Jen tak dál.

Žáci v Trnávce.

Naši žáci obsadili na halovém turnaji v Městečku Trnávce - HASS CUP 2013 - skvělé první místo. Gratulujeme.

Hrálo 5 mužstev, dvakrát každý s každým. Naši postupně vyhráli nad Trnávkou 3 – 1, Kunčinou 4 – 0, Knínicemi 1 – 0, Bystrým 1 – 0, znovu s Kunčinkou 2 – 0, Trnávkou 15 – 0, Knínicemi 6 – 0 a pouze s Bystrým hráli bez branek 0 – 0. Vyhráli tudíž s 22 body a celkovým skóre 32 – 1!!!

Sestava a dosažené branky: Mackerle 9x, Borýsek 6 x, Hrazdíra a Peňáz 4 x, Mooz a Dračka 3 x, Valenta 2 x, Šebek. V Brance Továrek, který dostal v celém turnaji pouze jeden gól. Nejlepší střelec turnaje byl náš Štěpán Mackerle.

Žákovský XV. ročník Vánočního turnaje v hale na Žlíbkách

Jaroměřice – Jevíčko: 2 – 3 (Pavel Mooz, Dračka)

M. Třebová: 2 – 5 (Pavel Mooz, Petr Mooz)

Letovice: 4 – 2 (Dračka 2x, Petr Mooz, Pavel Mooz)

Knínice: 7 – 4 (Hrazdíra 3x, Dračka 2x, Valenta, Pavel Mooz)

Svitávka: 11 – 0 (Hrazdíra 4x, Mooz Petr 2x, Valenta 2x, Dračka,       Mooz Pavel, Šedina)

Pořadí: 1 Jevíčko         -  15 --- 22 - 12

2 M. Třebová -    9 --- 26 – 13

3 Letovice       -    9 --- 21 – 8

4 Jaroměřice  -    9 --- 26 – 14

5 Knínice        -     3 --- 14 – 27

6 Svitávka      -     0 ---    5 – 41

Naši střelci: Hrazdíra 8 x, Dračka 6 x, Mooz Petr i Pavel 4 x, Valenta 3 x, Šedina 1x.

Slovo trenéra k podzimní části sezony žáků.

Vážení rodiče, vážení sportovní přátelé. Skončila polovina sezony okresního přeboru žáků 2012-2013 v kopané a proto bych se chtěl ohlédnout za jejich dobrým výkonem.

Kluci zahajovali sezonu na sklonku prázdnin, kdy hned na úvod narazili na dobře hrajícího soupeře spojeného mužstva Chornice/Městečko Trnávka. Z mého pohledu jsme byli lepším mužstvem, ale bohužel, nepodařilo se nám vstřelit branku a tak zápas skončil 0 – 0. Poté jsme postupně sehráli několik lehčích i těžších zápasů. Musím vzpomenout a chlapce pochválit, za doslova vydřený zápas v Sebranicích, kde se protiútoky přelévaly z jedné strany na druhou, a v samém závěru jsme strhli vítězství 2 – 1 na svoji stranu.  Škod jediného neúspěchu, na hříšti v Chornicíh, kde jsme se na těžkém terénu nedokázali prosadit a utrpěli jedinou porážku podzimu, která nás stála titul půlmistra, protože rozhoduje při rovnosti bodů vzájemný zápas.

Základ podzimního, velice dobrého vystoupení našich žáků vidím především ve velmi dobrém kolektivním výkonu všech chlapců, kteří si věří a mají zdravé herní sebevědomí, mají velice dobrou tréninkovou morálku, což se odráží ve výborné účasti na všech akcích týmu a je dobrým odrazovým můstkem do další části sezony. Pochvalu zaslouží všichni, obránci, podpoření výborným výkonem brankáře. Za to, že obdrželi v sezoně pouhé 4 branky, útočníci, kteří zatížili konto soupeřů 50 brankami a záložníci, kteří výborně pracovali jak pro obranu, tak pro útok.

Na závěr bych chtěl chlapcům popřát stále pevné zdraví, spoustu úspěchů, jak ve fotbalovém, tak osobním životě a věřím, že na závěr sezony budeme mít ještě větší radost z umístění našeho mužstva, které má pro letošní ročník tan nejvyšší cíl. Také děkuji rodičům i všem ostatním, kteří nás podporují a pomáhají nám v naší práci.

Trenér žáků Josef Valenta.

I když mají žáci výrazně lepší skóre před před Chornicemi/Městečkem Trnávkou, tak půlmistr nejsou, rozhoduje vzájemné střetnutí, a to jsme jedno prohráli a jedno remizovali, tak ....gratulujeme soupeři.

Zvládli poslední zápas podzimu se slabou Březovou excelentně a vyprovodili ji 12 - 0, po poločase 8 - 0.

3x se trefili Pepa Dračka a Štěpán Mackerle, po gólu pak přidali Petr Mooz, René Hrazdíra, Tomáš Koutník, Jirka Šedina, Dominik Borýsek a Jirka Somol.

Kluci hráli dobře, hodně kombinovali a předvedli spoustu pohledných, opravdu fotbalových akcí, s narážečkami, náběhy do volného prostoru, průmiky do vápna a přihrávkami pod sebe, ale také střely ze střední vzdálenosti, když ta nejhezčí byla Rendova, asi ze 20 m, ji otřel o břevno a bylo 9 - 0.

Myslím si, že se právem můžeme těšit na jaro, kdy mezi sebou mají hrát jen první 4 tými tabulky o přeborníka okresu. Bude to sice náročnější, ale mám za to, že naše mužstvo může a musí, pomýšlet na příčku nejvyšší. Držme jim palce.

Kunčina - Jaroměřice: 0 - 11 (0 - 5)

Další kolo zvládli žáci perfektně a na hříšti poslední Kunčiny nepřipustili sebemenší zápetku.

Branky: Mooz Petr 2, Dračka Josef 2, Lexman Vojtěch, Sekyra Radek, Somol Jiří, Valenta Josef, Borýsek Dominik, Hrazdíra René, Koutník Tomáš;

Chornice/Městečko Trnávka - Jaroměřice 2 - 0 (1 - 0)

Naši žáci se nedokázali vyrovnat s nerovným terénem v Chornicích a hlavně, nedokázali využít vypracované šance a tak porvé v sezoně odešli poraženi. První gól jsme dostali v první, velice vyrovnané půlce, když se obrana nedomluvila na odkopu míče, hráči si dávali přednost, až jim míč uklidil soupeř do sítě. Ve druhém poločase jsme měli velkou převahu, vytvořili jsme si i brankové příležitosti, ale skórovat se nám nepovedlo. Naopak! Soupeř, z velice přísně nařízené penalty, pojistil vedení.

Jevíčko - Jaroměřice 0 - 4

Žáci výborně zvládli sousedské derby a díky trefám Petra Moze (2), Dominka Borýska a Rendu Hrazdíru nedali soupeři žádnou šanci na zisk bodů. Nadále si tak drží první pozici v tabulce okresního přeboru.

Ostatní výsledky podzimu 2012.

Chornice/M.Trnávka  - Jaroměřice 0:0

Rozhodčí: Hrouzek Kamil; ŽK: 1:1

Jaroměřice Kunčina 11:0

Branky: Mooz Petr 3, Dračka Josef 3, Valenta Josef 2, vlastní, Mackerle Štěpán, Koutník Tomáš; Rozhodčí: Hrouzek Kamil

Březová n. S. Jaroměřice 1:5

Branky: Procházka Jan - Dračka Josef 2, Mooz Petr, Koutník Tomáš, Šebek Filip; Rozhodčí: Šmerda Přemek

Jaroměřice Staré Město 5:0

Branky: Dračka Josef 2, Mackerle Štěpán, Valenta Josef, Koutník Tomáš; Rozhodčí: Hrouzek Kamil; ŽK: 0:2

Sebranice Jaroměřice 1:2

Branky: Bartoš Dominik - Mooz Petr, Dračka Josef; Rozhodčí: Patočka Jiří; ŽK: 0