Turnaj v Městečku Trnávce

Do tohoto turnaje jsme byli oslabeni o Michala Sekyru,Davida Kyncla a Vítka Wettra. Větší prostor tak dostali Mára Kozelek,Jirka Nechuta a Deniska Ochranová.Jak již bylo několikrát zmiňováno,v přípravkách nejde o výsledky,proto i my trenéři jsme rádi vyzkoušeli větší vytíženost těchto prcků.Pětiletý Mára Kozelek se zkouší otrkávat mezi výrazně většími necelé půl sezóny.K němu se minulý měsíc přidal i stejně ''starý'' Jirka Nechuta a společně sbírají na turnajích nové a nové zkušenosti.Svůj první turnaj odehrála Denisa Ochranová (8) ze Šubířova,která svým statečným-bojácným výkonem trenéry velice mile překvapila.Přes vysoké prohry panovala značně lepší nálada oproti minulému týdnu,neboť po blamáži minulý týden na domácím turnaji,kdy jsme podali nejhorší výkon od začátku sezóny se hra výrazně zlepšila.Jednalo se zejména o Davida Baláka a Matese Hrouzka.Tito kluci,ketří se od začátku sezóny přeškolují z útočníků na obránce zahráli jednoznačně svůj nejlepší turnaj a ukázali nám,že od začátku sezóny udělali další krůček vpřed a budeme přes zimu nadále pracovat,aby těch výkonnostních krůčku během jara bylo ještě několik.Velice náročný byl turnaj pro Kubu Kyncla,který v záloze zodpovědně hrál jak dopředu,tak dozadu.Ovšem jako jediný hráč v předních řadách,který dokázal podržet balón to měl velice těžké,neboť naši nejmenší kluci se ještě učí spolupracovat s ostatními.Odměnou za fyzicky náročný výkon mu byl krásný gól v druhém zápase do sítě Městečka Trnávky.Vzhledem k tomu,že branky se nám ''daří'' dávat velice zřídka,radost z gólu na snížení 1:2 byla obrovská a kluci si tu chvíli společně užili :).První zápas jsme prohráli s fotbalově vyspělejším Bystrým 9:0,s Trnávkou 7:1.Jak již bylo napsáno,přestože jsme prohráli,s výkonem omlazeného kádru jsme mohli být spokojeni.

Tímto turnajem jsme zakončili podzimní sezónu.

Sestava:Dostál-Balák,Hrouzek-Kyncl,Ochranová(Kalita)-Kozelek(Nechuta)

Trenéři:Knoll,Kozelek

Více fotografií v sekci FOTOGALERIE

Turnaj v Jaroměřicích

Na tomhle turnaji se naši nejmenší utkali s Bystrým a Březovou. Bohužel,není moc co psát. ''Pouze'' to,že to byly dva nejhůře odehráné zápasy v sezóně. V předchozích turnajích si kluci dokázali tvořit šance,bojovat.. Ani jedno však v sobotu vidět nebylo a laciných branek po našich hrubých chybách a laxnosti narůstalo.Vysoké skóre průběhu obou zápasů odpovídalo,načež ještě Patrik Dostál chytil několik gólovek soupěřů.Mmj.,je to právě Patrik Dostál,jehož výkon jako jediného můžu vyzvednout.Ani jedna inkasovaná branka za jeho záda nešla po jeho vinně,naopak,jak už bylo zmíněno,několika dalším brankám zabránil.Jediný gól,který jsme vlastně,bohužel, ani nedali my si dali sami březovští po špatné komunikaci v obraně.Poslední podzimní turnaj se oderaje v sobotu 18.10. na hřišti Městečka Trnávky s domácími a Bystrým.

Sestava:Dostál-Balák,Hrouzek,Sekyra,Kyncl D,Kozelek,Nechuta,Kyncl J,Wetter

Trenéři:Kozelek,Knoll

Naši benjamínci měřili síly na turnaji v Trnávce s domácími a soupeřem z Radiměře.

První utkání kluci odehráli s Radiměří,se kterou už se v sezóně potkali dvakrát (dvě prohry 12:1 a 4:0).

I dnes jsme museli vzdorovat silnému mužstvu a spíše bránit. Přestože jaroměřičtí ani napotřetí nebodovali,odměnou za bojovnost a píli jim byly tři vstřelené branky, o které se postarali kluci Kynclovi (2x David,1x Kuba).Možná nejlíp odehraný vzajemný duel,kdy jsme se poměrně častěji dostávali do brejků jsme nakonec prohráli se ctí 7:3.

Do druhého utkání s domácí Trnávkou naši do zápasu vlétli ''po hlavě'' a odehráli velice slušný první poločas,bohužel opět (jako v Březové) spousta spálených šancí,a tak když se poprvé domácí dostali ke konci poločasu k naši brance,hned trestali a dostali se do vedení.V druhém poločase,když už naši kluci nebyli tak aktivní,tak pro změnu kupili chyby v zadních řadách,po kterých jsme inkasovali další dvě branky.Ačkoliv to ze začátku zápasu vypadalo,že budem brát na podzim první body a kluci se konečně zaradují z vítězství,tak to bohužel ani nyní nedopadlo a musíme tak stále pracovat dál,aby se výsledky mohly co nejdříve dostavit.Z tohoto utkání bych vyzdvihl brankáře Patrika Dostála,který v druhém poločase zneškodil vybornými zákroky několik gólovek domácích.

Sestava:Dostál-Balák,Hrouzek-Kyncl D,Sekyra-Kyncl J(Kozelek,Kalita)

Trnéři:L.Knoll,L.Kozelek

Turnaj v Březové n/S

Další,již třetí turnaj v sezóně odehrála naše přípravka na půdě Březové nad Svitavou. Soupeři našich nejmenších byli domácí Březová a Městečko Trnávka.

Do obou zápasů jsme museli do brány zvolit hráče z pole,z důvodů absence brankáře Patrika Dostála.''Černý Petr'' padl na Kubu Kyncla,který se roli brankáře chopil velice statečně.A ačkoliv lovil z brány míč celkem osmkrát,nedal by se Kubovi ani jeden gól vyčíst.

V prvním zápase s domácím družstvem jsme se dostali brzy do vedení díky brance Baláka. A přestože se začátek zápasu vyvíjel lépe pro nás,podlehli jsme soupeři 5:3. Březovští prokázali lepší sehranost a techniku na míči. Akcemi, kdy rozebrali naši obranu,či střelbou z větší vzdálenosti předčili naše kluky a zaslouženě zvítězili.

Branky:Sekyra,Kyncl,Balák

V druhém utkání jsme podlehli Měst.Trnávce 3:1.Utkání,kde jsme předávděli festival zahozených šancí,pozdní příhrávky, či tzv.utápění se v kličkách. Tento duel nám opět nevyšel a tak jsem se domů vrátili,bohužel bez bodů.

Branky:Wetter

Sestava:Kyncl Jakub,Hrouzek,Balák,Kyncl David,Wetter,Kozelek,Sekyra,

Turnaj v Radiměři

V sobotu odehráli naši nejmenší reprezentanti Jaroměřic turnaj v Radiměři. Našimi soupeři byli právě domácí Radiměř a družstvo z Bystrého.

První utkání jsme sehráli s domácím týmem, se kterým jsme zahráli o 100 % lépe,než na domácím turnaji. A přestože kluci utrpěli porážku 4:0, mohlo to dopadnout o mnoho lépe. Jenomže první gól-vlastní, druhý gól-odkop našeho obránce do hostujícího hráče a odraz míče do brány. Třetí gól-špatná komunikace v našem pokutovém území,nedůraz a další inkasovaný gól. Až ten poslední, čtvrtý gól dali radiměřští po individuální akci.

Bystrému v druhém zápase jsme dlouho vzdorovali, ale i tak nám dokázali vstřelit tři branky a naši kluci jednu branku z rohového kopu Míšu Sekyry.

Radiměř-Jaroměřice 4:0

Bystré-Jaroměřice 3:1 Sekyra 1x

Sestava:Dostál,Hrouzek,Sekyra,Kyncl,Wetter,Kovář,Kalita,Kyncl,Kozelek,Balák

Přípravka

Dne 6. září se poprvé v sezóně představila naše přípravka, a to hned na domácím hřišti.

Do nové sezóny jsme vstoupili bez našeho silného ročníku 2003 (přechod do žáků), který defakto tvořil základní šestku a tak otěže přebírají mladší kluci, mezi nimiž je i např. ročník 2004,2005 ale i 2009.

Do Jaroměřic přijeli dva soupeři,konkrétně Březová nad Svitavou a družstvo z Radiměře.

Dva celky, s kterými jsme poslední roky hráli vyrovnané partie uštědřili našim klukům velkou lekci, když první zápas s Radiměří prohráli 12:1 a s Březovou dokonce 16:2.

V tomhle přípradě však vůbec nejde o výsledky, ale o to, aby se kluci ‘‘otrkali‘‘ zvykli si na jiné posty,větší vytíženost v zápase,na to, že brankářem se učí být kluk, který do teď hrál v útoku a v podstatě i formou těchto těžkých zápasů potrénovali a stále se učili, či zdokonalovali,aby je fotbal stále bavil, a postupem času se sehrávali.

Navzdory těmto krutým výsledkům nepodal náš tým v žádném zápase odevzdaný výkon. Paradoxně právě s Březovou kluci dřeli a bojovali,chvílemi se zdáli býti vyrovnaným soupeřem, ale nesehranost a chyby v obraně březovští nekompromisně trestali. Naši jediní střelci v tomhle utkání byli Kyncl Jakub a Sekyra Michal, když prvně jmenovaný vyrovnával na 1:1 střelou z vápna. Druhému gólu tleskali i březovští fanoušci. Míša Sekyra se postavil z větší vzdálenosti k trestnému kopu a s údivem všech vypálil tvrdou ránu k hornímu růžku branky, kde se od tyče odrazil míč do brány. V prvním zápase dal naši jedinou branku David Balák.

Další sobotu, resp. 13. září se naši kluci utkají na půdě Radiměře s domácím celkem a výběrem z Bystrého.

Sestava: Dostál- Kyncl J.,Sekyra,Wetter,Kyncl D.,Hrouzek,Balák, Kozelek

Trenéři: Knoll Luděk ml., Kozelek Lukáš

PS: Pro všechny rodiče, či malé zájemce,budoucí naděje... Trénink přípravek je každou středu v 17:00, každý je vítán !! Kontakt na tel. 728 407 176

Přípravka byla na turnaji v Polsku, kde sice na své soupeře nestačila, ale je nutno podotknout, že šlo o mužstva s oddílů s daleko větší členskou základnou. Za předvedenou hru a zejména bojovnost a nasazení se však naši hráči nemuseli stydět. Do nové sezony vstoupí turnajem 6,9 na domácím hříšti. I nadále je povede Luďa KNOLL ml.

===========================================================================================

J A R O   2 0 1 4

Druhý turnaj jarní části sezóny se odehrál v sobotu 26.4. v Městečku Trnávka za účasti čtyř týmu, a to: Městečko Trnávka, Březová n/S., Jevíčko a Jaroměřice.

Březová n/S. – Jaroměřice 2:3 (2:2) Pudík, Slouka, Doležel

První zápas sehráli naši kluci s Březovou nad Svitavou. Jak se později ukázalo, tohle utkání bylo klíčové pro první místo.

Do prvního poločasu se podařilo klukům, díky brankám Vojty Pudíka a Dana Slouky vstřelit dvě branky a pokaždé jsme vedli,ale březovským hráčům se podařilo vždy vyrovnat. Ve vyrovnaném a napjatém duelu vstřelil naši vítěznou branku půl minuty před koncem Jirka Doležel a první, velice důležité vítězství bylo na naší straně. Nutno dodat,že utkání mohlo být v našich rukou už od začátku zápasu, bohužel ale tři vyložené-neproměněné šance nás stály nervy až do konce utkání.

Jaroměřice – Jevíčko 8:2 (7:2) 5x Doležel, 1x Slouka, Kyncl, Pudík

Druhý zápas, kdy musel zastoupit v bráně zraněného Dana Nečase (z prvního utkání)  Patrik Dostál se odehrál s družstvem z Jevíčka. Začátek utkání,jak přes kopírák s Březovou jsme dvakrát vedli a dvakrát nechali jevíčské hloupě vyrovnat. Ovšem, už od začátku utkání, ačkoliv jsme v obraně dvakrát zaspali byla vidět jasná převaha našich hráčů, takže byla jen otázka času, kdy se podaří vstřelit opět vedoucí gól. Ten přišel chvíli na to a do poločasu se nám jich podařilo vstřelit celkem čtyři a už žádný neinkasovat. V druhém poločase už jen pečetil na končných 8:2 Jirka Doležel.

Měst. Trnávka – Jaroměřice 5:12 (3:6) 6x Doležel, 5x Slouka, 1x Dostál

Do posledního utkání se vrátil do brány Dan Nečas, což bylo dobře pro celý tým, ovšem chyba v obraně a inkasovaný gól byl špatný vstup do zápasu. Naši kluci se ale rychle oklepali a ačkoliv ještě dvakrát lovil Dan Nečas míč zě sítě, podařilo se nám do poločasu vyrovnat a k tomu vstřelit čtyři góly. Kluci do druhého poločasu vlétli, jakoby to bylo 0:0 a krasnými akcemi s chutí vstřelili dalších šest gólů.

Kluci vyhráli všechny tři zápasy, tudíž bez ztráty kytičky a opět ovládli celýt turnaj. Doufejme, že forma se bude nadále držet a že za týden, před domácími fanoušky potvrdíme poslední dva vítězné turnaje.

Za celý turnaj odváděli nadstandardní výkony zejména Vojta Pudík, držák naší obrany, Dan Slouka,který si drží z minulého týdne střeleckou formu-tentokrát sedm branek, Jirka Doležel, který vstřelil úctyhodných 12 gólů a  jistota v bráně- Dan Nečas.

Sestava: Dan Nečas- Kuba Kyncl, Míša Sekyra, Vojta Pudík- Jirka Doležel, Patrik Dostál, Hrouzek Matyáš- Dan Slouka, David Balák a David Karhan. Trenér Luděk Knoll ml.

Klukům gratulujeme!

Zbytek výsledků z turnaje: M.Trnávka-Jevíčko 7:0, M.Trnávka-Březová 2:8, Březová-Jevíčko 12:0

Tabulka: 1. Jaroměřice   23:  9  9

2. Březová n/S 22 : 5  6

3. M.Trnávka   14:20  3

4. Jevíčko           2:27  0

První jarní turnaj přípravky se odehrál 19.4. v Březové nad Svitavou.

Na účasti se podílely pouze tři týmy, a to domácí Březová n/S., Jevíčko a Jaroměřice. Chyběla Moravská Třebová.

Jaroměřice-Jevíčko 4:0 (1:0)  3x Slouka, Dostál

V našem prvním zápase jsme kluky z Jevíčka zcela nepřehrávali, jak bylo do nedávna ještě zvykem. Jevíčští hráči byli bojovní a my ztráceli spoustu míčů ve středu pole, nebo chyběla finální přihrávka. V prvním poločase padl pouze jediný, který si připsal Dan Slouka.

V druhé půli už se klukům začalo dařit držet míč u branky Jevíčka a Danovi se podařilo vstřelit ještě dva góly. Svou bojovnost a snaživost pečetil na 4:1 svou jednou brankou v závěru Patrik Dostál.

Březová n/S. – Jaroměřice 2:3 (2:2) 3x Slouka

Do zápasu o první místo (Březová-Jevíčko 8:0) šli domácí v roli mírných favoritů. Ovšem raketový start do zápasu, kdy Dan Slouka v prvních pěti minutách vstřelil dva góly vše změnil. Silná podpora domácích fanoušků a rodičů tlačila březovské kluky vpřed a neustále ohrožovaly bránu Dana Nečase, který nás v tomto zápase několikrát výborně podržel. Tlak domácím do konce prvního poločasu přinesl dva góly v naší síti. Druhá půle byla vyrovnanější a šance už se začaly rojit i na naší straně, zatím ale bez gólu. Ten si pak vzal na starosti, kdo jiný, než Dan Slouka a půl minuty před koncem, kdy jsme vytvořili závar před domácí bránou prostřelil březovského brankáře a naši kluci mohli slavit výhru 3:2.

Z našeho mužstva bych vyzdvihl výkony: Dana Nečase, kerý vytáhl zejména v druhé zápase několik krásných zákroků a podržel náš tým. Patrika Dostála za bojovnost a taky naši obrannou dvojici Lajšner-Kyncl, kteří docela spolehlivě až na pár výjimek čistili před naší bránou útoky hostů a začínají se spolu kvalitně sehrávat. A samozřejmě-Dan Slouka. Šest branek ve dvou zápasech, to hovoří za vše.

Sestava: Nečas-Lajšner,Kyncl-Sekyra,Dostál,Hrouzek-Balák,Slouka

Trenér Luďa Knoll ml.

Takže gratulace klukům za první místo a snad tomu za týden v Trnávce nebude jinak!

HAAS CUP 2014 – starší přípravka

Svůj třetí a poslední halový zimní turnaj sehrála naše přípravka v Městečku Trnávka.

V poměrně silné konkurenci osmi týmu jsme do třetice, jak už je tuhle zimu zvykem obsadili opět páté místo.

První zápas jsme sehráli s favority turnaje a to s Moravskou Třebovou 'A' , která nám pro začátek dala příděl čtyř gólů - 0:4.

Druhý zápas ve skupině pro nás představoval soupeře tým z Troubelic (Olomoucký kraj), se kterým už jsme hráli vyrovnanější partii, ovšem chyby a nedůraz v obraně znamenaly zbytečné tři góly v naší síti - 0:3.

Třetí zápas o třetí místo ve skupině jsme narazili na Letovice, které jsme po pohledných akcích porazili 2:0, když se o branky postarali Robin Macocha a Dan Slouka.

Zápas,který rozhodoval o tom,zda budem hrát o 5-6 místo,nebo 7-8 jsme se utkali s Moravskou Třebovou "B" , se kterou jsme díky dvěma brankám Matochy remizovali 2:2 a na penalty zvítězili 3:2.

O páté místo jsme se utkali s Boskovicemi. Když už se zdálo,že zápas bude mířit k penaltám, náš brankář Dan Nečas přes celé hříště zavěsil a urval pro nás tak v težší konkurenci cenné páté místo. 1:0

8. Letovice

Nejlepší gólman turnaje se stal náš Daniel Nečas.

Sestava: Nečas-Sekyra, Lajšner, Dostál, Kyncl -  Slouka, Matocha, Hrouzek  - trener L. Knoll ml. + st.

O pouti jsme hráli v Bystrém u Poličky.

S domácím Bystrym jsme prohráli 4 - 1 (J. Doležel), Městečko Trnávku jsme porazili 5 - 1 (Slouka a Pudík 2x + Doležel) a Svitavy jsme po přestřelce porazili 8 - 4 ( (5 x Doležel, 2x Slouka  a 1x Pudík)

Další turnaj následoval doma v Jaroměřicích:

Jaroměřice - Jevíčko 5 - 0, Jaroměřice - Svitavy 10 - 2, Jaroměřice - Bystré 0 - 5

Bystré - Svitavy 10 - 0, Bystré - Jevíčko 10 - 0.

Svitavy - Jevíčko 4 - 2

Pořadí. Bystré - Jaroměřice - Svitavy - Jevíčko

Naši střelci:4x Dan Slouka, 2 x Jirka Doležel, Patrik Dostál, Vojta Pudík, Anežka Lexmanová, 1 x se trefili Jakub Kyncl, Tomáš Lajšner a Michal Sekyra.

Přípravka zahájila sezonu turnajem v Březové

V Březové jsme měli k dispozici jen jednoho hráče na střídání a toto se nakonec projevilo i na výsledku turnaje.

Prví zápas, proti domácím jsme odehráli parádně, Jirka Doležel dal hetrik, po jedno golu přidali Dan Slouka s Kubou Kynclem a vyhráli jsme 5 - 1.

Druhé střetnutí, proti Bystrému jsme špatně začali, prohrávali jsme 3 - 1, ale kluci zabojovali a srovnali na konečných 3 - 3. Branky dávali Vojta Pudík a 2 x Dan Slouka.

V posledním utkání (Radiměř) už bylo vidět, že naši nestíhali běhat, soupeř nás několikrát přečíslil, a také díky chybám v obraně šel do vedení 3 - 0. Kluci se znovu zvedli, dvakrát Jirka Doležel a jednou Dan Slouka, zařídíli vyrovnání a ještě jsme několik hodně dobrých šancí nedali, trest přišel po nedůrazu obrany asi 3 minuty před koncem a prohráli jsme 4 - 3.

I při ztrátě 4 bodů si myslím, že jsme odehráli dobrý turnaj a kluci si zaslouží pochvalu.

sezona 2012-2013

Přípravka: finále v Cerekvici nad Loučnou

Jaroměřice : Borová 6:4 (4:1) (Doležel 4x, Valášek 2x)

Jaroměřice :  Sebranice 4:4 (1:4) (Doležel 4x)

Jaroměřice : Svitavy 4:4 (2:2) (Doležel 2x, Valášek, Matocha)

Jaroměřice : Cerekvice 2:4 (2:2) (Doležel, Valášek)

Naši střelci:

Doležel, Jirka   11x (nejlepší střelec turnaje)

Valášek, Martin  4x

Matocha, Robin 1x

Základní sestava:

Dan Nečas – Vojta Pudík, Robin Matocha, Dan Slouka, Jirka Doležel, Martin Valášek

5.      Svitavy ………. 1b

Přípravka také potěšila, ve finále okresního poháru obsadila 3. příčku za Cerekvicí a Sebranicemi. I našim nejmenším gratulujeme!!

Jaroměřice - Jevíčko: 8 - 0 (Jirka Doležel 4x, Martin valášek 3 x, Dan Slouka 1x)

Jaroměřice - Březová nad Svitavou: 8 - 5 (Martin Valášek 6x, jirka doležel 1x, Robin Matocha 1x) - velmi zajímavý zápas, naši vedli 6-0, aby hosté dotáhli na 6 - 5 , ale závěr zvládli naši lépe.

Březová nad Svitavou - Jevíčko 18 - 0.

Nejlepší střelec turnaje - Martin Valášek 9x.

Naši nejmenší sehráli doposud tři turnaje venku, v Radiměři, ve velice oslabené sestavě dvakrát prohráli o branku (letos poprvé nevyhráli turnaj), aby v daleší dvou nenašli přemožitele.

V tom dnešním (8.5.) porazili Jevíčko 6 - 1 a Radiměř 6 - 4, v poslední zápase si radiměř poradila 3 - 1 s Jevíčkem. Nejlepší střelec byl Jirka Doležal se 6 zásahy. Další turnaj je zase doma - 11 .5. s Jevíčkem a Březovou.

Přípravka skončila v Městečku Trnávce na turnaji HAAS CUP 2013 na 3 místě. Když v utkání o tuto příčku porazila domácí Trnávku 1 - 0. Turnaj vyhrálo Bysté a druhé byly Knínice. Dan Nečas byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.Naše branky dávali 6 x Martin Valášek, 5 x Jirka Doležel a 2 x Dan Slouka. I přípravce gratulujeme k výbornému umístění.

3. Jevíčko                   2  0 0 2       3:13         0

Slovo trenéra k podzimní části sezony přípravky.

Vážení rodiče a sportovní přátelé. Dovolte mi, abych stručně zhodnotil podzimní sezonu Jaroměřické přípravky. Jedná se o chlapce narozené v roce 2002 a později a dívky 2001 a mladší.

V současnosti hrají naši nejmladší fotbalisté okresní přebor smíšených přípravek a to v podobě jednotlivých turnajů vždy 3 mužstev (celkově je v naší skupině 6 účastníků a na okrese jsou dvě skupiny), systémem každý s každým. Hraj 5 hráčů v poli + brankář. Celkem jsme na podzim odehráli 7 turnajů s bilancí 6 x první místo a jednou druhé. Tato statistika svědčí o tom, že jsme téměř všechny zápasy vyhráli (některé i rozdílem třídy) a padalo hodně branek. O většinu se starala hlavně základní sestava ve složení: Daniel Nečas – brankář. Obránci – Robin Matocha a Vojta Pudík. Ofenzíva -  Dan Slouka, Jirka Doležel a Martin Valášek. Jirka a Martin byli několikráte vyhlášeni jako nejlepší střelci na turnaji. Ale je třeba podotknout, že bez podpory celého týmu, by tomu tak nebylo. Průběžně se do všech zápasů zapojovali i ostatní hráči či hráčky z lavičky Tomáš Lajšner, Patrik Dostál, Michal Sekyra, Bára Šedinová, Anežka Lexmanová a Martina Tylšarová). Na všech turnajích jsme byli pokaždé v hojném počtu a nikdy jsme neměli potíže se sestavou. I střídající hráči, byť někdy šli do hry jen na chvíli, se snažili a byli pro mužstvo přínosem. Musím celé mužstvo pochválit, protože jsme nedostávali mnoho gólů a v ofenzívě jsme byli hodně úspěšní. Na některé akce či přihrávky se dalo opravdu dívat. Odměnou všem byl po každém vítězství společný pokřik, který si sami vymysleli a trocha sladkostí, které, jako vítězové, vždy na turnaji dostali. Na závěr nesmím zapomenout na Petra Macháčka, druhého trenéra, který mi pomáhal jak na trénincích, tak i při turnajích a když mi to pracovní povinnosti nedovolovali, vedl přípravku sám. Také chci poděkovat všem, kteří se podíleli na chodu přípravky, od praní dresů, přes přípravu domácích turnajů, až po svážení dětí na turnaje. Úplně závěrem přeji všem krásné vánoce a šťastný nový rok 2013.

Trenér přípravky David Valášek.

Přípravka v Městečku Trnávce

Přípravka zvládla další turnaj excelentně, když oba soupeře rozdrtila: 8 - 1 Jevíčko a 7 - 0 Městečko Trnávku

Přípravka domácí turnaj vyhrála, když s Radiměří remizovala 6 - 6 a Březovou nad Svitavou porazila 5 - 3. V posledním střetnutí turnaje vyhrála Březová nad Svitavou s  Radiměří 5 - 4. Za náš tým se trefil Martin Valášek- 7x (nejlepší střelec turnaje), Jirka Doležel - 3x a Tomáš Laišner